Olmo Temizlik Makinaları ve Ekipmanları

Adres: 1203/2 Sokak No:5 Ege Ticaret Merkezi (Gıda Çarşısı) Konak,İzmir

Telefon: 02324330193

Web: www.olmo.com.tr

Toplam Ziyaret: 4712

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

ŞİRKETİMİZ

2000 yılında olmo makine sanayi olarak başlayan başarı öykümüz geniş hizmet yelpazesiyle sizin için müşteri odaklı olarak yoluna devam etmektedir. Firmamız endüstriyel temizlik alanlarında; sanayi tipi ıslak kuru vakum makinelerinden zemin temizlik ve cilalama makinelerine halı sıkma kurutma makinelerinden yüksek basınca sahip sıcak/soğuk özelliklerde profesyonel yıkama makinelerine halı koltuk yıkama ve kurutma makinelerinden oto kuaför süpürge çeşitleri sıcak hava üfleyici ahtapotlar köpük püskürtme tankları motor, Motopomp pompa ve oto temizlik ve koruma sektörüne kadar tüm ürün gruplarında kimyasal ürünlerin imalatı satış işlemi ve servis hizmeti vermektedir.

Olmo temizlik makineleri üstün özelliklere sahip olmakla birlikte dayanıklı ve kalitelidir. Anahtar teslimi açmış olunan iş yerlerinde eğitimi de üstlenen firmamız Trifaze Vakumlar ve Otomatlar ile ilgili olarak Hazan Makinenin Bölge Bayiliğini yürütmektedir. Bunun yanında şirketimiz otomobil servis ekipmanları yağlama ekipmanlar kompresörler ve jenaretör grubu gibi makinelerin satış işlemini ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

YAYGIN BAYİLİK PORTFÖYÜ

Bayilik anlamında reis shop olarak jeneratör ve kompresör gruplarının bayiliğini yapan firmamız aynı zamanda makita lavor dolmar gibi ürünlerin Ege bölge distribütörlüğünü yürütmektedir. Önem verdiğimiz en önemli husus firma olarak kalite anlayışımızı sürekli hale getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde devam ettirmektir. Sürekli gelişme prensibi altında çalışanlarımız müşterilerimiz ve topluma yönelik olarak en kaliteli hizmeti güvenilir bir şekilde sağlamak ve yenilikçi yapımızla kurumumuza yakışan bir tutum sergileme saygınlığını her zaman devam ettirmek en önemli misyonumuzdur.

YÜKSEK İHRACAT

Uluslararası alanda ön plana çıkan ve başarılarıyla adından her defasında söz ettirecek hizmet ve kalitede zirveyi nitelik sahibi insan kaynağıyla sağlayarak sektörde en hızlı büyüyen firma olabilmek ve bunun neticesinde Türkiye'de sayılı firmalar arasında yer alabilmek vizyonumuzun en önemli parçasıdır. Firmamız şimdiye kadar çizmiş olduğu profili bundan sonrada çizecek olup her zaman insan odaklı çalışmaya devam edecek ve kendi çalışanlarından müşterilerine kadar bütün bir saygı çerçevesinde yoluna hızlı ve etkin adımlarla ilerleyecektir. Hizmet farklı dünyalara saygı duymakla başlar ve biz bu anlayış çerçevesinde hizmet için var olduğumuzu belirtmek isteriz. Dinamik kadrosu teknolojik gelişmelerin en yakın takipçisi tecrübeli çalışan ve yönetim kadrosu somut kriter ve standartlar çerçevesinde müşteri odaklı çalışma prensibi altında kaynakların belirlenen sürede en verimli kullanımı sağlayarak sürekli gelişim içerisinde ürün kalitesini uluslararası rekabette maksimum karlılık ve verimlilikle bütünleştirerek bunu benimsemiş firmamız yasal düzenlemelerin uygunluğunu marka tescil kalite belgesi kalite uygunluk belgeleriyle tescillemiştir.

İhraç olarak üretim kısmımızın %20lik bölümünü ihraç etmekte olup bundan gurur duymaktayız. Sürekli başarı ilkemizle her zaman en iyisi olmaya ve kendi ilkelerimizde ödün vermeden sektörde dev atılımlar yapmaya kendimizi adadık. Daha yüksek hedefler için soluksuz devam etme prensibiyle yolumuza devam etmekteyiz.

BİNLERCE MARKA

Olmo Dünya'da lider markalarla çalışmaktadır ki Türkiye'de distribütörlüğünü yaptığımız Olmo kalitesine ve güvenilirliğine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz ve isimlerini vermekten her zaman gurur duyacağımız markalar; Dolmar Makita Lavor Max Garden Olmo Kama By Reis Power Wash markalarıdır. Uzman teknik kadrosuyla ve güvenilir kaliteli hizmet anlayışıyla tüm Türkiye'ye servis hizmeti sağlamaktayız. Tecrübeli teknik servis personellerimiz Türkiye'nin her tarafında yerinde servis imkânını siz müşterilerimize en iyi bir şekilde sağlamaktadır. Diğer bölgelerde ki servis hizmetimiz ise; anlaşma sağladığımız kargo şirketi aracılığı ile adresten ürün teslim alınarak tecrübeli çalışanlarımızın sağladığı gerekli bakım ve hizmetten sonra ürün tekrar anlaşmalı kargo ile adrese teslim edilmektedir.

YORUMLAR

FİRMA KONUMU